This 1

Dostawa gratis od 50 zł !

PL
EN

kontakt

batony energetyczne
i proteinowe

uznane wśród podróżników, sportowców
batony__banner

batony energetyczne
i proteinowe

uznane wśród podróżników, sportowców

Energia batonów energetycznych

Baton Super-energetyczny i Batony Energetyczne This-1 są wulkanem energii zawartym w 40 gramach. Nie rozpuszczą się na Saharze nawet w temperaturze 50°C, nie zamarzną w Himalajach nawet w -40°C. Idealne jako przekąska na wielogodzinne nurkowanie – nie rozpuszczą się w wodzie podczas jedzenia.
Ręczne wykonanie, najwyższej jakości składniki, brak tanich wypełniaczy i niska zawartość cukru pozwalają nam osiągnąć efekt niedostępny dla innych. Nawet bezpośrednie promienie słoneczne lub woda przez 10 minut nie są w stanie spowodować pogorszenia jego właściwości. 555 kcal w 100 g, siła 2 espresso w jednym batonie Super-energetycznym postawią każdego na nogi i pozwolą mu osiągnąć jego wymarzony cel.

Regeneracja i budowa mięśni dzięki batonom proteinowym

Batony Proteinowe to idealna przekąska po wysiłku. Nie tylko fizycznym ale również po umysłowym. Są również idealną alternatywą dla słodyczy, batonów czekoladowych czy słonych przekąsek. W nich są przede wszystkim „puste” węglowodany.
Nawet 570 kcal w 100g, 30% zawartość białka a przy tym tylko 16,5% cukru czynią z Batonów proteinowych This-1 króla na rynku. Nie idziemy na kompromisy i używamy tylko najlepszych surowców, dzięki którym nasze produkty pomagają w szybkiej regeneracji po wysiłku i nie tylko.

Batony proteinowe This-1 dzięki idealnej kompozycji, zawartości łatwo przyswajalnego białka serwatkowego są idealnym produktem dla wszystkich którym zależy na zdrowej diecie. Również dla tych, którzy wiedzą jak niezbędne jest białko dla organizmu by go zregenerować po całodniowym wysiłku.